Stop Out Kampanyası !

Güvenilir yatırım ortağınız GalaFX’ten Stop Out kampanyası ! Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken şey çok kolay. Öncelikle GalaFX’te hesap açmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılım için 300 USD depositle yatırım yapmaya başlamanız ve hesabınızın Stop Out tüm pozisyonlara kapalı olması gerekmektedir. Stop Out işlemi gerçekleştiği andan itibaren en az 300 USD’lik yatırım yaptığı takdirde kampanyaya dahil edilir. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir ve bu kampanyadan yatırımcılar, sınırsız şekilde faydalanabilmektedirler.

Daha önce kullanılan kampanyalarla birlikte bu kampanya kullanılamaz, birleştirilemez. Bu kampanya dahilinde yatırımcının kazanabileceği maksimum tutar 1500 USD olarak belirlenmiştir. Yatırımcı, bu kampanyadan hak edilen bonus miktarının yarısı kadar lot hacmine ulaştığı takdirde yatırımcı bonus tutarını hesabından çekmeye hak kazanır.

GalaFX olarak bu kampanyanın kurallarını değiştirme ve tamamıyla iptal etmek hakkına sahiptir. Güncellenen değişiklikleri takip etme yükümlülüğü yatırımcıya aittir.

GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.