Lot İade Kampanyası !

Güvenilir yatırım ortağınız GalaFX’ten Lot İade Kampanyası ! GalaFX’in Lot İade kampanyasından yararlanmak isteyen yatırımcılarımızın Lot işlemi her ayın son iş günü hesaplanmakla beraber bir sonraki ayın ilk iş günü yatırımcıların hesabına aktarılmaktadır. Kampanyaya katılım 18 yaşından büyükler için geçerli olacaktır. Lot iade kampanyası diğer kampanyalar ile beraber kullanılamayacaktır. Bu kampanyanın geçerlilik tarihi 31 Aralık 2018’dir. Bu tarihten sonra yapılan işlemler Lot İadesi kampanyası kapsamında değerlendirilmezler. Kampanyadan GalaFX ile doğrudan çalışan yatırımcılarımız faydalanabilmektedirler.

Bu kampanyamızdan hak kazanmak için yatırımcının o ay içerisinde minimum 10 lot işlem yapması gerekmektedir. Lot tutarı hesaplanırken yatırımcının FX, altın, gümüş, WTI ve Brent işlemleri göz önüne alınacaktır. Diğer Forex sembollerinde yapılacak işlemler hesaplamaya dahil edilmeyecektir.10 lot altındaki işlemlere herhangi bir ödeme yapılmaz. Yatırımcı GalaFx de yapacağı FX, Altın, Gümüş, WTI ve Brent işlemlerinden Standart Hesap tipinde 3$,Gold hesap tipinde 2$, Platinium hesap tipinde 1$ olarak iade almaya hak kazanacaktır.

Detayı bilgiye ve birçok avantajlı kampanyalara www.galafx3.com adresimizden ulaşabilirsiniz..

***GalaFX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisi aittir.

***GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.