Kaybınızın %50’si GalaFX’ten Hediye !

GalaFX’ bu müthiş kampanyasına katılmak çok kolay ! Gerçek bir GalaFX kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Minimum olarak 250 USD fonlama yapmanız gerekmektedir. Yazımızın devamında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz..

Kampanya Kuralları:
1-Bu kampanyadan yararlanabilmek için GalaFX’de ilk defa gerçek hesap açıyor olmak gerekmektedir.
2-Kampanyaya katılmak için gerekli minimum fonlama tutarı 200 USD olarak belirlenmiştir.
3-Katılım sağlandıktan sonra yapılan ekstra yatırımlar kayıp kampanyasına dahil edilmez.
4-Kampanya süresi ilk yatırım yapıldığı tarihten itibaren 5 iş günü olarak belirlenmiştir.
5-Yatırımcının kazanabileceği maksimum kayıp tutarı 500 USD ‘dir.
6-Yatırımcının hak kazandığı iadeyi çekebilmesi için hesabında ilk yatırımından beri 5 lotluk işlem yapmış olması gerekmektedir. Lot hacmi şartına sadece FX paritelerinde yaptığı işlemler dahildir.
7-Yatırımcı bu koşulları sağladığı takdirde kaybının yarısı hesabına geri iade edilir.
8-Her yatırımcı bu kampanyadan yanlızca 1 defa yararlanabilir.
9-Kampanyaya katılmak için GalaFX web sitesi iletişim kısmından, whatsapp hatlarımızdan ve Canlı Destekten Müşteri Temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.
10-Yatırımcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada usulsüzlük yaptığı tespit edilirse hiç bir mazeret belirtmeden GalaFX tarafından hesap kapatılıp yapılan tüm işlemler geçersiz sayılacaktır.
***GalaFX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.
***GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.