GalaFX’ten Kripto Bonus Kampanyası !

Güvenilir yatırım ortağınız GALAFX sadece kripto paralarda işlem yapmak isteyen yatırımcılara özel %35 bonus hediye ediyor!

Kampanya Kuralları:

1-Bu kampanya sadece kripto paralarda işlem yapmak isteyen yatırımcılar için geçerlidir.
2-Yapılan ilk yatırım tutarı üzerinden %35 oranında bonus para hesaba eklenir
3-Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.
4-Eklenen bonus miktarı marjine katkı sağlayıp varlığınızı artırmak içindir; bonus tutarı çekilemez.
5-Yatırımcı hesabında elde ettiği karları istediği zaman çekebilir,çekim miktarı ilk yatırdığı fonlamanın altına düşürecek olursa hesaba girilen bonuslar hesaptan düşülür.
6-Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilip kullanılamaz.
7-Kampanyaya dahil olan para birimleri bitcoin,ripple,etherium ve litecoin dir.
8-Kripto paralarda kaldıraç oranı 1/20 olup bu rakamdan fazla artırılamaz.
9-Bu kampanyadan ilk yatırımı 500 $ üzerinde olan yatırımcılar yararlanabilir.
10-Bu kampanyadan kazanabilecek maksimum bonus tutarı USD 2100 ‘i geçemez.
GalaFX olarak bu kampanyanın kurallarını değiştirme ve tamamıyla iptal etme hakkına sahiptir. Güncellenen değişiklikleri takip etme yükümlülüğü yatırımcıya aittir.

GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan ,herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir.Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması ,GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

***GalaFX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

***GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.