GalaFX’e Hesabını Taşı Kampanyası !

Hesabınızı GalaFX’e taşıyın Iphone X kazanma şansı yakalayın ! Detaylar yazımızın devamında..

Güvenilir Yatırım Ortağınız GalaFX‘e hesabını taşıyan her yatırımcıya %15 bonus hediye!

Kampanya Kuralları:

1-Kampanya 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.
2-Bu kampanyadan yararlanmak isteyen yatırımcıların ilk defa GalaFX’te hesap açıyor olması gerekmektedir.
3-Her yatırımcı bu kampanyadan bir kere yararlanabilir ve kampanya diğerleriyle birleştirilemez.
4-Yatırımcının hesabını taşıyabilmesi için varlık (equity) tutarının en az 2500 USD olması gerekmektedir.
5-Yatırımcı mevcutta var olan işlemlerini taşıyabilmek için önce müşteri temsilcisiyle iletişime geçer. Sonrasında ise hazine biriminden onay alınıp hesap taşıma işlemi gerçekleştirilir.
6-Yatırımcılar hesaplarını taşıdıktan sonra yatırdıkları ilk tutar üzerinden %15 oranında bonus tutarı hesaplarına aktarılır.
7-Yatırımcıların kazandıkları bonus miktarı çekilebilir olup 500 lot hacmi yaptıkları takdirde bonus miktarını çekmeye ve İphone X hediyesine hak kazanırlar. Bu lot hacmine yatırımcının hesabı taşınırken açılan işlemleri dahil değildir.
8-Yatırımcıların bu kampanyadan kazanabilecekleri maksimum bonus tutarı 2.100 USD dir.
9-Gerekli lot miktarını yatırımcıların 90 gün içinde tamamlamaları gereklidir.
10-Yatırımcı verilen süre içinde lot şartını tamamlayamazsa bonus miktarı hesabından düşülecektir.
11-GalaFX olarak bu kampanyanın kurallarını değiştirme ve tamamıyla iptal etme hakkına sahiptir. Güncellenen değişiklikleri takip etme yükümlülüğü yatırımcıya aittir.
12-GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan ,herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir.Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması ,GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.
GalaFX olarak bu kampanyanın kurallarını değiştirme ve tamamıyla iptal etme hakkına sahiptir.Güncellenen değişiklikleri takip etme yükümlülüğü yatırımcıya aittir.

GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan ,herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir.Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması ,GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

***GalaFX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

***GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.