Gala Bonus Kampanyası !

GalaFX’te açacağınız Gerçek Hesap ile birlikte, ilk yatırımınızın %20’ye kadarı GALA Bonusu hediyemiz.

Kampanya Kuralları:

1-Bu promosyon GalaFX’te hesap açtıktan sonra yalnız ilk yatırımlar için geçerlidir.
2-Hoşgeldin Bonusu: Yatırımcı bu kampanyadan faydalandığı takdirde maksimum bonus tutarı USD 2000’i geçmemek üzere ilk yatırdığı tutardan %20 oranında bonus hesabına tanımlanacaktır.
Yatırımcı işlemlere başladığı tarihten itibaren 90 gün içerisinde yatırım yaptığı tutarın 1/10’u kadar işlem yaptığı takdirde bonus tutarını hak eder. Lot tutarı hesaplanırken yatırımcının FX, Altın, Gümüş, WTI ve Brent işlemleri göz önüne alınacaktır. Diğer Forex sembollerinde yapılacak işlemler hesaplamaya dahil edilmeyecektir.
3-Kampanyaya katılım 18 yaşından büyükler için geçerli olacaktır.
4-Diğer kampanyalarla birleştirilmeyeceği gibi her yatırımcı bu kampanyadan yalnız 1 kere yararlanabilir.
5-Söz konusu bu şartlar ve koşullar firmamız Ticaret Şartları ile birlikte uygulanmaktadır.
6-Kampanya süresince gerekli lot şartını tamamlayan yatırımcılarımıza telefonla yada maille taleplerine istinaden 24 saat içinde bonus tutarı, para çekme talebi yapılabilecek biçimde hesaplarına tanımlanır.
Kampanya bitiş tarihi 31.12.2018 ile sınırlı olup bu tarihten sonra yapılan hesap açılışları için geçerli olmayacaktır.
7-Yatırımcı bu kampanyadan faydalanmak için kaldıraç 1/100, standart hesap tipinde ve USD para birimindeki hesaplarda işlem yapacaktır.
8-Yatırımcının hesabında yapacağı para çekim talepleri neticesinde eğer bonus çekme çevrim şartını tamamlamadıysa bonus tutarı yatırımcının hesabından düşülür.
9-Yatırımcı yapacağı ek yatırımlarla bir üst tarifeye geçiş hakkı talep edebilir.
10-Bu kampanyadan sadece GalaFX ile doğrudan, herhangi bir aracı olmadan çalışan yatırımcılar yararlanabilir.

***GalaFX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

***GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.