Cepbank %15 Bonus Kampanyası !

GalaFX’in bu muhteşem fırsatlarından yararlanabilmeniz için yapmanız gereken şey çok kolay ! Öncelikle GalaFX’ te etkin bir hesabınız bulunması gerekmektedir. GalaFX’te yeni bir hesap açıyor olsanız dahi, Bu kampanyadan sınırsız sayıda faydalanabilirsiniz hem %20 hoşgeldin bonusu kazanırsınız, hemde %15 cepbank bonusunu kaparsınız. Ayrıcalıklı fırsatlar, GalaFX’te..

CEPBANK YATIRIMLARI %15 DAHA DEĞERLİ!

GalaFX hesabınıza Cepbank para transferi yöntemi ile fonlama yapın, %15 Bonus kazanın.

Kampanya Kuralları:

Bu promosyon

1-GalaFX yatırımcıları Cepbank ile yaptıkları her yatırımdan %15 Bonus almaya hak kazanırlar.
2-GalaFX’de yeni hesap oluşturan yatırımcılar, İlk yatırımlarını Cepbank’tan yapsalar dahi yatırımlarına istinaden %20 Hoşgeldin Bonus’dan yaralanırlar. Daha sonra Cepbank üzerinden yaptıkları yatırımlardan %15 Cepbank Bonus’u kazanmaya başlarlar.
3-Her yatırımcı Cepbank Bonusu kampansından sınırsız sayıda faydalanabilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
4-Kampanyaya katılım 18 yaşından büyükler için geçerli olacaktır.
5-Söz konusu bu şartlar ve koşullar firmamız Ticaret Şartları ile birlikte uygulanmaktadır.
6-Cepbank ile tek seferde 1000 TL yatırım işlemi yapılabilir. Her bankanın günlük Cepbak işlem sayısı limiti değişiklik göstermektedir ve farklı bankalardan yapılacak yatırımlarla bonus kazanımını arttırılabilir.
7-Cepbank Bonus yapacağınız işlemler için destek niteliğinde olup, çekilebilir bir bonus değildir.
***GalaFX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.
***GalaFX, uzun yıllardır büyük aracı kurumların hazine biriminde tecrübesi bulunan çalışanları bünyesinde barındırmakta olup kural dışı faaliyetlerde bulunan, herhangi bir kötüye kullanım veya yasa dışı aktivite yaptığı tespit edilen yatırımcılara karşı SIFIR TOLERANS politikasına uygun hareket etmektedir ve edecektir. Bu tip yatırımcıların hesabının kapatılması, GalaFX ile olan ilişiğinin kesilmesi ve hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.